Movies
Ratings
361
SakuranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Looking: The MovieRated ★ 4.0
C.O.G.Rated ★ 4.0
ShelterRated ★ 3.5
The Way He LooksRated ★ 4.0
WildRated ★ 2.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 3.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 4.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
@Suicide RoomRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0