Series
Ratings
38
Dear My FriendsRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0