Movies
Ratings
193
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0