Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0