Series
Ratings
30
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0