Series
Ratings
40
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0