Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0