Series
Ratings
42
HealerRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
RememberRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0