Movies
Ratings
74
Spider-ManRated ★ 1.0
Like a French FilmRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
No TomorrowRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0