Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0