Titles you rated
 My Name Is KhanRated ★ 4.0 My Name Is KhanRated ★ 4.0
 Han Gong-juRated ★ 3.0 Han Gong-juRated ★ 3.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 3.0 The Social NetworkRated ★ 3.0
 Thread of LiesRated ★ 3.0 Thread of LiesRated ★ 3.0
 R-PointRated ★ 3.5 R-PointRated ★ 3.5
 The Butterfly EffectRated ★ 4.0 The Butterfly EffectRated ★ 4.0
 I Am SamRated ★ 4.5 I Am SamRated ★ 4.5
 HancockRated ★ 4.0 HancockRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 The A-TeamRated ★ 4.0 The A-TeamRated ★ 4.0
 The HimalayasRated ★ 3.5 The HimalayasRated ★ 3.5
 The Danish GirlRated ★ 3.0 The Danish GirlRated ★ 3.0
 The RevenantRated ★ 4.0 The RevenantRated ★ 4.0
 The ThroneRated ★ 3.5 The ThroneRated ★ 3.5
 My Sassy GirlRated ★ 5.0 My Sassy GirlRated ★ 5.0
 American SniperRated ★ 5.0 American SniperRated ★ 5.0
 The Fault in Our StarsRated ★ 3.0 The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0