Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0