Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The RundownRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0