Series
Ratings
40
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 2.5
- K-ON!Rated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5