Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0