Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0