Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.5
Foundation Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5