Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5