Movies
Ratings
27
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LucyRated ★ 0.5
The HostRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0