Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5