Movies
Ratings
226
TroyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0