Series
Ratings
151- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5