Movies
Ratings
223
The OneRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Dragon InnRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Butterfly SwordRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0