Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0