Movies
Ratings
429 The FriendsRated ★ 4.0 The FriendsRated ★ 4.0
 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
 F9: The Fast SagaRated ★ 3.0 F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
 The Fate of the FuriousRated ★ 3.0 The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
 Fast & Furious 6Rated ★ 3.5 Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
 Fast FiveRated ★ 3.5 Fast FiveRated ★ 3.5
 Fast & FuriousRated ★ 3.5 Fast & FuriousRated ★ 3.5
 The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0 The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
 2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5 2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
 The Fast and the FuriousRated ★ 4.0 The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
 Total RecallRated ★ 3.0 Total RecallRated ★ 3.0
 300Rated ★ 3.5 300Rated ★ 3.5
 Men in Black InternationalRated ★ 2.5 Men in Black InternationalRated ★ 2.5
 A Bug's LifeRated ★ 3.5 A Bug's LifeRated ★ 3.5
 The WolverineRated ★ 2.5 The WolverineRated ★ 2.5
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
 The Day After TomorrowRated ★ 3.0 The Day After TomorrowRated ★ 3.0
 The Divine WeaponRated ★ 3.0 The Divine WeaponRated ★ 3.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5