Titles you rated
R-PointRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5