Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0