Titles you rated
Loving VincentRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5