Series
Ratings
49
Another Miss OhRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0