Movies
Ratings
553
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0