Movies
Ratings
462
Wind RiverRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 0.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
MicmacsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0