Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0- One WinRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 1.5