Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 1.5