Movies
Ratings
34
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.5