Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5