Movies
Ratings
31
New WorldRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0