Movies
Ratings
188 Lone SurvivorRated ★ 3.0 Lone SurvivorRated ★ 3.0
 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
 Blade Runner 2049Rated ★ 2.5 Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0 5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
 The MercilessRated ★ 2.5 The MercilessRated ★ 2.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 2.5 1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
 American HustleRated ★ 4.0 American HustleRated ★ 4.0
 Star Trek: BeyondRated ★ 4.5 Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
 FuryRated ★ 4.0 FuryRated ★ 4.0
 SicarioRated ★ 4.5 SicarioRated ★ 4.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 4.5 The Berlin FileRated ★ 4.5
 1917Rated ★ 4.0 1917Rated ★ 4.0
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Moonlit WinterRated ★ 4.0 Moonlit WinterRated ★ 4.0
 SearchingRated ★ 3.5 SearchingRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 2.5 Call Me by Your NameRated ★ 2.5
 Baby DriverRated ★ 3.0 Baby DriverRated ★ 3.0