Titles you rated
WestworldRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0