Series
Ratings
27
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0