Series
Ratings
72
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5