Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.0
Eric Clapton: Life in 12 BarsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
FabulousRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0