Movies
Ratings
21
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5