Movies
Ratings
36
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0