Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0