Series
Ratings
66
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0