Movies
Ratings
70
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0