Series
Ratings
35
Squad 38Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0