Series
Ratings
167
RikuohRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 4.0