Movies
Ratings
208
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Nothing to HideRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5