Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5